NABÍDKA PRODUKTŮ

Produkty od výrobce Zhu Zhu Pets

Samostatný pokojíček v designu bazénu. Není na co čekat a party může začít. Začni stavět svůj křeččí svět a přidávej tam křečky a pokojíčky dle svého výběru! Jen Zhu Zhu Pets dokáží udělat z pouhého hraní interaktivní zábavu. A právě díky široké škále příslušenství je možné sestavit celý Zhu Zhu svět. Balení obsahuje 1 doplňkový pokoj s horním dílem, 1 tunel s horním dílem, 2 U-spojky, 2 dveřní záslepky.

299,0 Kč
40%

Samostatný pokojíček v designu diskotéky , kde můžeš spolu se svým křečkem trávit celé odpoledne hraním veselých her. Začni stavět svůj křeččí svět a přidávej tam křečky a pokojíčky dle svého výběru! Jen Zhu Zhu Pets dokáží udělat z pouhého hraní interaktivní zábavu. A právě díky široké škále příslušenství je možné sestavit celý Zhu Zhu svět. Balení obsahuje 1 doplňkový pokoj s horním dílem, 1 tunel s horním dílem, 2 U-spojky, 2 dveřní záslepky.

180,0 Kč
23%

Nejen  Chunk  je vynikající surfař. Stačí před křečka postavit minivan  se surfem a chytíš ho až na pláži. Jen Zhu Zhu Pets dokáží udělat z pouhého hraní interaktivní zábavu. A právě díky široké škále příslušenství je možné sestavit celý Zhu Zhu svět.  Balení obsahuje 1 minivan, 1 surf.

199,0 Kč
25%

Tato fialková pohovka udělá tvůj Zhu Zhu pokojíček pěkně pohodlný a útulný. Stačí se posadit.Balení obsahuje pohovku, polštář a dvě deky.

180,0 Kč
25%

Ulož tvého křečka do této roztomilé postýlky. Ať se mu zdají sladké sny.Balení obsahuje postýlku, polštář a dvě deky.

180,0 Kč
62%

Je čas udělat rozhodnutí! Nikdy nevíš, kterým směrem se tvůj Zhu Zhu křeček vydá! Jen Zhu Zhu Pets dokáží udělat z pouhého hraní interaktivní zábavu. A právě díky široké škále příslušenství je možné sestavit celý Zhu Zhu svět. Balení obsahuje 1 vidlicový tunel s horním dílem, 2 zahnuté tunely s horními díly, 6 U-spojek, 1 celnici s dopravní značkou

190,0 Kč
29%

Potřebujete se někam hodně rychle přesunout? Zapřáhněte svého psíka a sledujte, jak Váš kamarád cupitá rychlostí blesku.

V balení naleznete 1 rikša vozík

199,0 Kč
36%

Stejně jako oblečky jsou i tašky nezbytným módním doplňkem a je vhodné mít různé typy, pro každou příležitost jinou.

Balení obsahuje 1 tašku.

190,0 Kč
Nákupní košík
Náš facebook Sledování zásilky ČP