Potřebujete poradit? +420 603 157 768

Půjčovna odsávaček


Pronájem Odsávačky SYMPHONY

Nabízíme pronájem na nezbytně nutnou dobu nemocniční odsávačky mateřského mléka Sympony . Odsávačka disponuje dvoufázovým odsávání a je vždy nutné si při půjčení koupit svůj vlastní odsávací set , možnost i odsávání ze dvou prs najednou.

Nemocniční elektrická 2-fázová odsávačka na dvě prsa vyvinutá, aby podpořila maminky po celé období kojení a to: zahájení, budování a udržení dostatečného množství mléka. Vysoce účinná a výkonná odsávačka vhodná pro časté, dlouhodobé, případně dočasné odsávání.

Kojení je zdravé, bezpečné a dostupné

Mateřské mléko je ta nejlepší strava pro vaše miminko. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke správnému prospívání, vždy má správnou teplotu, je sterilní a levné. Mateřské mléko poskytuje dítěti imunitu a protilátky, které jsou tvořeny tělem matky v boji proti bakteriím a patogenním látkám.

Kdy je vhodné odsávat pomocí nemocniční odsávačky:

-nedonošené nebo nemocné dítě

-sací problémy miminka

-ploché nebo vpáčené bradavky

-nalitá prsa/infekce

-udržení či zvýšení tvorby mléka

-zaměstnaná maminka

Odsávačka Symphony®

Nemocniční odsávačka mateřského mléka s dvoufázovým odsáváním

Symphony® je první elektrická odsávačka s dvoufázovým odsáváním mateřského mléka, které věrně napodobuje sací rytmus kojence. Počáteční rychlý rytmus sání, stimulující vylučování mléka, přechází do pomalejšího hlubšího sání. Symphony® umožňuje automatické a manuální přepínání mezi fázemi odsávání, nastavení vakua podle potřeb maminky. Ideální pro dlouhodobé a časté odsávání v nemocnici či doma.

 

Podmínky zápůjčky:

Denní půjčovné :  70 Kč/den - první  den se neplatí

Záloha : 3.000,- Kč (vzor nájemní smlouvy pro maminky)

Jedná se o vratnou zálohu, která se platí při zapůjčení této profesionální odsávačky. Jakmile je odsávačka vrácena, odečteme od zálohy denní nájemné. Přeplatek Vám vrátíme zpětv hotovosti.

Nutné dokoupit k odsávačce:

Z hygienických důvodů si každá maminka zakupuje svůj odsávací set. K dispozici je set na jeden prs nebo set na dva prsy, typ si zvolíte dle své potřeby. Pokud ještě nevíte, zda budete odsávat z obou prsů současně, pošleme Vám dva sety na jeden prs, dle potřeby použijete jeden nebo oba sety. Použité sety se s odsávačkou nevrací, zůstávají Vám a budou následně vyúčtovány. Nepoužité sety v uzavřeném balení můžete vrátit s odsávačkou a účtovány nebudou.

Minimální a maximální délka pronájmu :

Minimální doba pronájmu je 1 týden. (7 kalendářních dnů) Maximální doba pronájmu není podmínkou.

Jak odsávačku vrátit :

Osobní vrácení
Odsávačku vrátíte osobně

VLASTNÍM ZASLÁNÍM VÁMI VYBRANÝM PŘEPRAVCEM
Odsávačku zašlete poštou nebo jiným přepravcem zpět k nám na sídlo společnosti v Brně. Nutné pojistit balík na hodnotu 50tis Kč.

Ukončení zápujčky :

Jakmile odsávačku obdržíme zpět, vystavíme vyúčtovací fakturu.

 

 

Nejčastěji si maminky odsávačku půjčují pro zvýšení tvorby mléka a rozkojení v začátcích, či problémech při kojení u nedonošených děti. Touto odsávačkou lze nahradit pravidelné kojení, právě u nedonošených dětí, abychom neztratily mateřské mléko. Pamatujme "každá kapka se počítá".

 

S touto profesionální odsávačku se můžete setkat téměř ve všech porodnicích v ČR. V případě potřeby si ji můžete v pevném plastovém kufru zapůjčit domů v našich rentálních stanicích.

Odsávačka Symphony se půjčuje na dobu neurčitou, podle potřeby maminky (minimální doba půjčení 7 dní). V případě navyšování laktace doporučujeme pravidelně odsávat 1-3 týdny (velmi individuální).

Při zapůjčení odsávačky Symphony se skládá vratná záloha 3000 Kč. Jakmile odsávačku vrátíte, bude Vám tato záloha vrácena zpět.

Nájemné 70 Kč/den se hradí po vrácení odsávačky podle počtu pronajatých dní.

Odsávačku Symphony je možné koupit u nás v obchodě...

 

REZERVACE :

eshop :  ZDE

e-mail: obchod@letajicisen.cz

tel.: +420603157768