Potřebujete poradit? +420 603 157 768

Doprava a platba


Způsoby a ceny doručení  a možnosti platby  pro www.letajicisen.cz


Tabulka s cenami slouží pro vaši rychlou orientaci. Doručení zboží je běžně od 1-5 pracovních dnů od objednání zboží, pokud  vznikne z naší strany prodleva , zavazujeme se obratem informovat zákazníka o datu doručení z naší strany a to na uvedený email.

Pro konkrétní objednávku nemusí být dostupné všechny způsoby doručení, např. pokud se jedná o zboží větších rozměrů. Poté se jedná o doručení nadměrné zásilky a ta nespadá do výhod doručení nad 5000,- Kč Zdarma. Pokud je špatně vybrána přeprava vašeho zboží , vyhrazujeme si právo přepravu upravit , dle podmínek České pošty s.p. a to i částku za přepravu.

 

Doprava zdarma


Nechte si svoji objednávku doručit zcela zdarma při objednávce nad 2 500 Kč. V tomto případě odešleme vaše zboží do 3 - 10 pracovních dnů od objednávky. U dopravy zdarma nejsou nabízeny doplňkové služby a nevztahuje se na partnerský prodej.

Platby za dopravu :

 

Doprava Českou poštou s.p.

- Balík, psaní DOPORUČENĚ: 60,-Kč (doručení na zadanou adresu do 2-3 dnů - platí pro zboží do 220.-Kč).
Balík doporučený nesmí přesáhnout 2kg a rozměry 50cmx35cmx5cm/výšky max.oblečení a nízké malé věci....
- Balík NA POŠTU: 78,-Kč (doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání)
- Balík DO RUKY: 90,-Kč (doručení balíku do rukou adresáta na určenou adresu následující pracovní den po podání)
- Balík DO BALÍKOVNY: 70,-Kč (vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou) Dobírka je v tomto případě bez příplatku.
Balíky do Balíkoven , lze pouze podat do hmotnosti 20kg a rozměrů 70 cm x 50cm x 50 cm, výběr Balíkoven najdete po objednání v košíku u výběru dopravy.


Cena dobírky: 40,-Kč (pokud si vyberete platbu hotově při předání)

Při objednávce zboží nad 2.500 Kč je doprava ZDARMA.

Nadměrná zásilka :                          398,- / nábytek , hřiště....
Doprava na Slovensko do 25kg : 350,-

 

Slovenská republika: za bankovní převod se hradí pouze vnitrostátní poplatky spojené s Vaší bankou, přepočet se provádí dle aktuálního kurzu ČNB v den vystavení faktury. V případě dobírky se postupuje obdobným způsobem, přepočet se provede dle aktuálního kurzu ČSOB deviza/nákup v den odeslání zásilky a řidič vybere příslušnou částku v EURech při převzetí zboží.

Osobní odběr neúčtujeme žádný poplatek, objednávky v e-shopu s vlastním odběrem v kamenné prodejně MIMI a Já, Palackého 175, Turnov 51101 lze hradit pouze v hotovosti. Zboží vybírané přímo v prodejně lze hradit i platební kartou, přičemž platí ceny kamenného obchodu a ty se můžou v některých případech lišit.

 

Platby za zboží

 

Hotově

- při osobním vyzvednutí zboží na prodejně.

 

Hotově – dobírkou – 40,- Kč

Při přebírání zboží od doručovatele – zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

 

 

Go Pay – platební karty …


Jednoduše, rychle a bezpečně zaplatíte díky platebnímu systému GO Pay. Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut. Více na www.gopay.com

 

 

Převodem předem

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme platební údaje. Po připsání platby na náš účet obdržíte daňový doklad spolu se zbožím.

Číslo účtu:

Fio banka : 2000746899/2010

IBAN : CZ1220100000002000746899 SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX

 

Při platbě převodem předem:

  • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet)
  • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do deseti  pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou

 

Jak postupovat když…

 

Je přijaté zboží poškozené

Při přebírání zboží od přepravce si prosím pečlivě zkontrolujte dodané zboží.

Je-li zboží poškozeno, ačkoliv byl obal neporušený, je potřeba o této skutečnosti co nejdříve informovat buď přepravce, nebo naši společnost, v závislosti na druhu vámi vybrané přepravy.

  • Česká pošta: oznamte osobně v den doručení na jakékoliv pobočce pošty.