NABÍDKA PRODUKTŮ

Doprava a platba


Způsoby a ceny doručení  a možnosti platby  pro www.letajicisen.cz


Tabulka s cenami slouží pro vaši rychlou orientaci. Doručení zboží je běžně od 1-5 pracovních dnů od objednání zboží, pokud  vznikne z naší strany prodleva , zavazujeme se obratem informovat zákazníka o datu doručení z naší strany a to na uvedený email.

Pro konkrétní objednávku nemusí být dostupné všechny způsoby doručení, např. pokud se jedná o zboží větších rozměrů. Poté se jedná o doručení nadměrné zásilky a ta nespadá do výhod doručení nad 5000,- Kč Zdarma. Pokud je špatně vybrána přeprava vašeho zboží , vyhrazujeme si právo přepravu upravit , dle podmínek kurýrní služby , či ČP a to i částku za přepravu.

 

 

Expresní doprava


Při zvolení expresní dopravy odešleme vaše zboží během 1 pracovního dne od objednávky.

 

 

Doprava zdarma


Nechte si svoji objednávku doručit zcela zdarma při objednávce nad 5 000 Kč. V tomto případě odešleme vaše zboží do 3 - 10 pracovních dnů od objednávky. U dopravy zdarma nejsou nabízeny doplňkové služby a nevztahuje se na partnerský prodej.

 

 

Manipulační poplatky

Cena vč. DPH

Osobní odběr  :

Zdarma

DPD kurýrní službou :

DPD do 2 kg :

95,-

75,-

Česká pošta – balík do ruky:

110,-

Česká pošta – expres EMS :

300,-

Nadměrná zásilka :

Nadměrná zásilka - nábytek dřevěný:

250,-

398,-

nad 5000,- Kč

Zdarma

Slovensko  max. do 30kg

DPD kurýrní služba :

220,-

 

 

 

Slovenská republika: za bankovní převod se hradí pouze vnitrostátní poplatky spojené s Vaší bankou, přepočet se provádí dle aktuálního kurzu ČNB v den vystavení faktury. V případě dobírky se postupuje obdobným způsobem, přepočet se provede dle aktuálního kurzu ČSOB deviza/nákup v den odeslání zásilky a řidič vybere příslušnou částku v EURech při převzetí zboží.

Osobní odběr neúčtujeme žádný poplatek, objednávky v e-shopu s vlastním odběrem v kamenné prodejně MIMI a Já, Palackého 175, Turnov 51101 lze hradit pouze v hotovosti. Zboží vybírané přímo v prodejně lze hradit i platební kartou, přičemž platí ceny kamenného obchodu a ty se můžou v některých případech lišit.

 

Platby za zboží

 

Hotově

- při osobním vyzvednutí zboží na prodejně.

 

Hotově – dobírkou – 30,- Kč

Při přebírání zboží od doručovatele – zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

 

 

Go Pay – platební karty …


Jednoduše, rychle a bezpečně zaplatíte díky platebnímu systému GO Pay. Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut. Více na www.gopay.com

 

 

Převodem předem

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme platební údaje. Po připsání platby na náš účet obdržíte daňový doklad spolu se zbožím.

Číslo účtu:

Fio banka : 2000746899/2010

IBAN : CZ1220100000002000746899 SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX

 

Při platbě převodem předem:

  • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet)
  • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do deseti  pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou

 

Jak postupovat když…

 

Je přijaté zboží poškozené

Při přebírání zboží od přepravce si prosím pečlivě zkontrolujte dodané zboží.

Je-li zboží poškozeno, ačkoliv byl obal neporušený, je potřeba o této skutečnosti co nejdříve informovat buď přepravce, nebo naši společnost, v závislosti na druhu vámi vybrané přepravy.

  • Česká pošta: oznamte osobně v den doručení na jakékoliv pobočce pošty.
  • DPD: oznamte do 2 pracovních dnů na tel. 841 700 700.
Nákupní košík
Náš facebook
Kurýrní služba DPD
Sledování Vaší zásilky
Vyhledat »