NABÍDKA PRODUKTŮ

Doprava a platba


Způsoby a ceny doručení  a možnosti platby  pro www.letajicisen.cz 


Tabulka s cenami slouží pro vaši rychlou orientaci. Doručení zboží je běžně od 1-5 pracovních dnů od objednání zboží, pokud  vznikne z naší strany prodleva , zavazujeme se obratem informovat zákazníka o datu doručení z naší strany a to na uvedený email.

Pro konkrétní objednávku nemusí být dostupné všechny způsoby doručení, např. pokud se jedná o zboží větších rozměrů. Poté se jedná o doručení nadměrné zásilky a ta nespadá do výhod doručení nad 5000,- Kč Zdarma. Pokud je špatně vybrána přeprava vašeho zboží , vyhrazujeme si právo přepravu upravit , dle podmínek kurýrní služby , či ČP a to i částku za přepravu.

 

 

Expresní doprava


Při zvolení expresní dopravy odešleme vaše zboží během 1 pracovního dne od objednávky.

 

 

Doprava zdarma


Nechte si svoji objednávku doručit zcela zdarma při objednávce nad 5 000 Kč. V tomto případě odešleme vaše zboží do 3 - 10 pracovních dnů od objednávky. U dopravy zdarma nejsou nabízeny doplňkové služby a nevztahuje se na partnerský prodej.

 

 

Manipulační poplatky

Cena vč. DPH

Osobní odběr  :

Zdarma

DPD kurýrní službou :

DPD do 2 kg :

95,-

75,-

Česká pošta – balík do ruky:

110,-

Česká pošta – expres EMS :

300,-

Nadměrná zásilka :

Nadměrná zásilka - nábytek dřevěný:

250,-

398,-

nad 5000,- Kč

Zdarma

Slovensko  max. do 30kg

DPD kurýrní služba :

220,-

 

 

 

Slovenská republika: za bankovní převod se hradí pouze vnitrostátní poplatky spojené s Vaší bankou, přepočet se provádí dle aktuálního kurzu ČNB v den vystavení faktury. V případě dobírky se postupuje obdobným způsobem, přepočet se provede dle aktuálního kurzu ČSOB deviza/nákup v den odeslání zásilky a řidič vybere příslušnou částku v EURech při převzetí zboží.

 

Osobní odběr neúčtujeme žádný poplatek, objednávky v e-shopu s vlastním odběrem v kamenné prodejně MIMI a Já, Palackého 175, Turnov 51101 lze hradit pouze v hotovosti. Zboží vybírané přímo v prodejně lze hradit i platební kartou, přičemž platí ceny kamenného obchodu a ty se můžou v některých případech lišit.

 

Platby za zboží

 

Hotově

- při osobním vyzvednutí zboží na prodejně.

 

Hotově – dobírkou – 30,- Kč

Při přebírání zboží od doručovatele – zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

 

 

Go Pay – platební karty …


Jednoduše, rychle a bezpečně zaplatíte díky platebnímu systému GO Pay. Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut. Více na www.gopay.com

 

 

Převodem předem

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme platební údaje. Po připsání platby na náš účet obdržíte daňový doklad spolu se zbožím.

Číslo účtu: 

Fio banka : 2000746899/2010

IBAN : CZ1220100000002000746899 SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX

 

Při platbě převodem předem:

  • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet)
  • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do deseti  pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou

 

 

Splátky Home Credit


Nemáte pohromadě dostatek finančních prostředků nebo jen dáváte přednost splácení malých částek před zaplacením jednoho velkého obnosu?
Využijte výhodné splátkové programy Home Credit.

Více o splácení ….

 

 

Jak postupovat když…

 

Je přijaté zboží poškozené

Při přebírání zboží od přepravce si prosím pečlivě zkontrolujte dodané zboží.

Je-li zboží poškozeno, ačkoliv byl obal neporušený, je potřeba o této skutečnosti co nejdříve informovat buď přepravce, nebo naši společnost, v závislosti na druhu vámi vybrané přepravy.

  • Česká pošta: oznamte osobně v den doručení na jakékoliv pobočce pošty.
  • DPD: oznamte do 2 pracovních dnů na tel. 841 700 700.
Nákupní košík
Náš facebook
Kurýrní služba DPD
Sledování Vaší zásilky
Vyhledat »